Asmeninei sesijai galima užsiregistruoti privačia žinute instagrame @viktorijagajauskaite arba el.paštu viktorija.gajauskaite@gmail.com.


Vienam žmogui skiriu 1,5-4h (tiek, kiek reikia  laiko neskaičiuoju).
Skaitymo metu naudoju Taro ir Orakulo kortas.

Kainos:
• 5 klausimai 
– 70 Eur 
• 3 klausimai – 50 Eur
• 1 klausimas  30 Eur

Prieš registruojantis kviečiu susipažinti su mano Taro etika ir DUK .
Čia rasi ir kaip suformuluoti vertingus klausimus. 

Skaitymas atliekamas po apmokėjimo.

Iki skaitymo man reikės iš Tavęs trijų dalykų: suformuluotų klausimų, Tavo nuotraukos (geriausia – paprastas selfis, kur žiūri tiesiai į kamerą, be filtrų) ir apmokėjimo.

Informacija apie sesijas:

• sesija vyksta offline būdu – per sutartą terminą išmesiu Tau kortas, nufilmuosiu viską išsamiai paaiškindama ir atsiųsiu Tau nuorodas į video įrašus. Juos galėsi peržiūrėti Tau patogiu metu ir tiek kartų, kiek norėsi.

• nepaskiriu konkrečios dienos ir konkretaus laiko Tavo sesijai, bet pagal mano užimtumą sutariame terminą, per kurį atliksiu Tau skaitymą. Taip darau todėl, kad kortų skaitymas nėra techninis darbas – tai subtilus energijos ir intuicijos derinys, o aš esu žmogus, todėl ne visada būnu tinkamos būsenos atlikti sesiją. Noriu, kad skaitymas būtų kokybiškas ir atneštų Tau kuo daugiau naudos, todėl jį darysiu tada, kai būsiu tinkamai pasiruošusi.

• jei knieti sužinoti, kiek vaikų turėsi ar kaip atrodys Tavo vyras/žmona  – deja, turbūt mums ne pakeliui :) Savo gyvenimo sprendimus priimame patys. Kortos yra gidas savęs pažinimo kelyje, galintis padėti augti ir priimti kokybiškesnius sprendimus gyvenime iš dabarties momento. Mano tikslas – padėti Tau geriau save suprasti ir įkvėpti Tave atrasti savo vidinę šviesą. Nes atsakymų nereikia ieškoti išorėje – jie visi jau yra Tavyje. Aš tik užvesiu ant kelio, kaip juos išsigryninti.